Завдяки УНТК продовжили роботу і змогли закрити кредит

15.06.2024
Завдяки УНТК продовжили роботу і змогли закрити кредит

24 лютого 2022 року наше життя повністю змінилося. Через кризу в країні чоловік втратив роботу, а брат мало не втратив свій бізнес (приватна АЗС, яка продає тільки бензин). У мене свій невеликий манікюрний кабінет і кредит за покупку приміщення. Ситуація була катастрофічна. На процедуру стали ходити рідше, відповідно грошей стало набагато менше. Чоловік все так і не міг знайти роботу, а у брата були проблеми з доставками. Постачальники не помічали його, АЗС аж надто маленька, купувати бензин оптом було ніде.

Ми вже думали, що все, кінець, доведеться все закривати і йти по світу, поки в Фейсбуці не натрапили на сторінку УНТК, які позиціонують себе як нафтотрейдери. Їх особливість була в тому, що вони працюють з дрібним оптом і є доставка по всіх містах України. Скинула посилання братові, він їм подзвонив, домовилися про пробну поставку. У Дніпро доставили бензин на наступний же день. АЗС продовжила свою роботу. Брат на радощах і в знак подяки подарував мені генератор для мого кабінету. Проблем з бензином тепер немає. Я продовжила займатися улюбленою справою, до того ж потік клієнтів почав рости. Криза кризою, а красиві нігтики – це радість для кожної жіночки.

Чоловік допоміг відкрити братові автомийку, і тепер працює там керуючим. Кредит за мою студію ми теж закрили, і тепер в мене у власності комерційна нерухомість практично в центрі міста. І все це завдяки УНТК. Співпрацюємо з ними вже 5 місяців. Заправляю генератор тільки їх бензином. Поломок ніяких не було. Так що паливо  гарне.