Про УНТК

Ми один з найбільших імпортерів пального в Україну. Ми лідер на ринку оптових продажів нафтопродуктів завдяки постійному розвитку та впровадженню автоматизації
чому обирають нас
{ 01 }
Контроль якості продукції
Ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками. Нафтопродукти відповідають європейським стандартам якості та вимогам ЄС
{ 02 }
Ефективна логістика
Цілодобово забезпечуємо контроль та оперативність, щоб забезпечити швидку доставку в зазначені терміни. Доставляємо власними бензовозами
{ 03 }
Різноманітність продукції
У нас ви можете замовити будь-який об'єм палива, починаючи від 15 000 літрів і до залізничних складів або танкерів
{ 04 }
Якість палива
Ми впроваджуємо сучасні бензовози, що гарантують високу надійність у процесі доставки. Підтримуємо контроль якості на кожному етапі.
ми ПРОПОНУЄмо НАФТОПРОДУКТИ НАЙВИЩОЇ якості
як ми працюємо
Заявка
Якщо хочете зробити замовлення на нашому сайті, можете зателефонувати, написати на e-mail або залишити свої контактні дані для оперативного зв'язку.
Договір
Підписання договору на постачання палива. Далі наші фахівці формують партію для поставки.
img
img
Постачання
Доставляємо у термін від 1 до 3 днів. Швидкість може відрізнятися залежно від обсягів і умов.
ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА НА ПАЛИВО
Терміновість
Оформляючи замовлення, менеджер уточнить, як швидко зможете отримати нафтопродукти в звичайних умовах. У тому випадку, коли потрібно прискорити процес доставки, вартість замовлення буде вищою. Причина – необхідність перепланувати графік поставок.
Хочете заощадити?
Тоді замовляйте у нас великі обсяги нафтопродуктів. Ми працюємо за простою і привабливою для клієнтів схемою: що більший обсяг - то нижча ціна. Але, навіть замовляючи менше, не переплатите. Вартість буде прирівнюватися до середньоринкової.
Дізнатись вартість палива
Заповніть форму і наші менеджери звʼяжуться з вами в найближчий час
Оберіть тип
  • А-92
  • А-95
  • Дизпаливо
  • СПБТ
* error
* error
* error
* error
* e-mail введено не вірно
найчастіші
запитання
Як зробити замовлення?

Якщо хочете зробити замовлення на нашому сайті, можете зателефонувати, написати на e-mail або залишити свої контактні дані для оперативного зв'язку. Також можете приїхати до нас в офіс.

Цікавлять регулярні поставки?

Звичайно, ми можемо забезпечити як одне замовлення, так і регулярні поставки нафтопродуктів. Наші фахівці можуть скласти графік і в обумовлені дати відвантажувати необхідну кількість на об'єкти.

Для постійних клієнтів діють знижки, бонуси?

Ми цінуємо своїх клієнтів і готові індивідуально обговорити всі можливі варіанти взаємовигідної співпраці.

Як довго доведеться чекати своє замовлення?

Замовлення доставляємо клієнтам в термін від одного дня до трьох днів. Детальну інформацію про конкретно своє замовлення можна уточнити у менеджера компанії.

сертифікати якості