СПБТ гуртом безпосередньо від виробника

УНТК не лише надійний постачальник газу оптом, але й платформа, де якість зустрічається з інноваціями для забезпечення найкращого сервісу.
Виробник: Румунія, Сербія, Словаччина, Угорщина, Латвія, Польща, Литва
Залишити заявку Сертифікат якості
Пропан-бутан

Наша компанія дає можливість придбати пропан-бутан оптом з гарантією якості та найкращою ціновою пропозицією на ринку. Пропан-бутан використовується в різних галузях промисловості, будівництва та сільського господарства. У нього широкий спектр застосування — від підігріву приміщень до живлення важливого обладнання.

Наші газовози та сучасні технології забезпечують стабільність та безпеку завантаження газу та подальшого транспортування до локацій наших замовників

Наші переваги
{ 01 }
Надійність постачання
Уникайте перерв у виробництві та забезпечте постійну роботу бізнесу. Наша широка мережа доставки дозволяє оперативно реагувати на потреби замовників і забезпечує високий рівень сервісу.
{ 02 }
Якість продукції
Наш продукт відповідає всім стандартам якості та безпеки. Це ключовий фактор як для нас, так і для наших клієнтів. Ми використовуємо сучасні технології та проводимо суворий контроль якості на кожному етапі виробництва.
{ 03 }
Гнучкі цінові умови
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його потреби та можливості. Це дозволяє нам забезпечити оптимальні цінові умови. Ми розуміємо, що кожен бізнес має свої унікальні вимоги, і працюємо над забезпеченням вигідного рішення для кожного клієнта.
{ 04 }
Надійність постачання
Наші фахівці газової індустрії завжди готові надати консультації та підтримку на кожному етапі співпраці. Ми цінуємо наших клієнтів і завжди готові відповісти на будь-які питання та вирішити проблеми, що виникають у них. Наша мета не просто задовольнити потреби замовника, а перевершити його очікування.
характеристики СПБТ
01
Висока пружність парів
02
Не мають запаху
03
Невисокі температури та межі займистості
04
Висока теплотворна здатність
КРАЇНИ-ІМПОРТЕРИ
НАШІ КЛІЄНТИ
01
Будівельні компанії
02
Промислові підприємства
03
Агропромисловий сектор
04
Автозаправні станції
05
Транспортні компанії
Залиши заявку на купівлю палива
Заповніть форму і наші менеджери звʼяжуться з вами в найближчий час
Оберіть тип
  • А-92
  • А-95
  • Дизпаливо
  • СПБТ
* error
* error
* error
* error
* e-mail введено не вірно
найчастіші
запитання
Як зробити замовлення?

Якщо хочете зробити замовлення на нашому сайті, можете зателефонувати, написати на e-mail або залишити свої контактні дані для оперативного зв'язку. Також можете приїхати до нас в офіс.

Цікавлять регулярні поставки?

Звичайно, ми можемо забезпечити як одне замовлення, так і регулярні поставки нафтопродуктів. Наші фахівці можуть скласти графік і в обумовлені дати відвантажувати необхідну кількість на об'єкти.

Для постійних клієнтів діють знижки, бонуси?

Ми цінуємо своїх клієнтів і готові індивідуально обговорити всі можливі варіанти взаємовигідної співпраці.

Як довго доведеться чекати своє замовлення?

Замовлення доставляємо клієнтам в термін від одного дня до трьох днів. Детальну інформацію про конкретно своє замовлення можна уточнити у менеджера компанії.

інші види палива