Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Все про бензин А92

09.08.2021
92 gas

Zapravka-2Бензин – це найпопулярніший вид пального для автомобілів на сьогоднішній день. Його добувають завдяки переробці нафти. Отриману рідину очищують, після чого її можна використовувати у вигляді пального.

92- це октанове число. Чим воно вище, тим якіснішим є пальне. Відповідно мотор працює плавніше, а автомобіль прослужить набагато довше.

Виробництво бензину 92 – це захоплюючий процес, хоч і дуже простий. Якщо говорити простими словами, то нафту просто нагрівають до відповідної температури (у разі бензину температура нагріву становить від 35 до 200 °С). Після цього отриману рідину очищують від важких металів, які можуть завдати шкоди автомобілю.

Бензин як пальне для автомобілів став активно використовуватися на початку ХХ століття. Правда, тоді його якість залишала бажати кращого. Зараз же пальне відрізняється високими нормами. Перш ніж потрапити на АЗС, воно проходить ретельні перевірки за ДСТУ. І якщо матимуться суттєві відхилення, то бензин відправлять постачальникові.

Найвідоміша і найпоширеніша система категоризації пального – за октановим числом. Параметр вказує на опірність бензину до детонації при певній мірі стиснення у камері згоряння. Чим вище октанове число має бензин, тим вищим є й ступінь стиснення, а отже, і двигун має працювати плавніше, рівномірно спалюючи паливно-повітряну суміш.

Бензин: опт

Купити бензин 92 можна на будь-якій АЗС. Що, в принципі, і роблять водії України. Найкраще купувати пальне на великих АЗС. У такому випадку є гарантія того, що до вашого баку потрапить якісне пальне. Великі мережі ретельно стежать за якістю продукції, що продається.

Але що робити, коли потрібно знайти оптового постачальника? Адже це – завдання не з легких. Особливо зараз, коли в Україні з’явилася величезна кількість постачальників, що продають сурогат.

Так як же вибрати того самого? На що варто звернути увагу?

  • Будь-який постачальник, зацікавлений у нарощуванні постачання, працюватиме по-білому. Він будеa woman a gas station-2 офіційно зареєстрований, а відомості про нього знаходитимуться у відкритому доступі, і перевірити його не складе труднощів.
  • Хороший постачальник впевнено відповідатиме на запитання і обов’язково покаже всі необхідні сертифікати відповідності, ліцензії на роботу та інші документи, які вам доведуть, що це – організація, яка стежить за якістю пального.
  • У нього є позитивні відзиви. І не ті відзиви, які він сам написав, а відзиви від компаній, з усіма логотипами, печатками та підписами. У разі необхідності ви завжди зможете зв’язатися з компанією і уточнити у них, чи дійсно вони співпрацювали з цим постачальником, і як все пройшло.

Як мінімум, ці три пункти вже значно заощадять вам гроші та час.

Бензин 92 сьогодні можна оптом купити у компанії УНТК. Ми ретельно стежимо за якістю пального, маємо всі необхідні дозволи на роботу, а наш бензин має всі необхідні сертифікати та ліцензії як українського зразка, так і європейського. А це означає, що ви отримаєте бензин 92 найкращої якості за найприємнішими цінами. Крім того, для постійних клієнтів у нас завжди діють системи лояльності, тому ви зможете купувати бензин за ще нижчою вартістю.

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д