Все про бензин А92

14.06.2024
Все про бензин А92

Бензин – це найпопулярніший вид пального для автомобілів на сьогоднішній день. Його добувають завдяки переробці нафти. Отриману рідину очищують, після чого її можна використовувати у вигляді пального.

92- це октанове число. Чим воно вище, тим якіснішим є пальне. Відповідно мотор працює плавніше, а автомобіль прослужить набагато довше.

Виробництво бензину 92 – це захоплюючий процес, хоч і дуже простий. Якщо говорити простими словами, то нафту просто нагрівають до відповідної температури (у разі бензину температура нагріву становить від 35 до 200 °С). Після цього отриману рідину очищують від важких металів, які можуть завдати шкоди автомобілю.

Бензин як пальне для автомобілів став активно використовуватися на початку ХХ століття. Правда, тоді його якість залишала бажати кращого. Зараз же пальне відрізняється високими нормами. Перш ніж потрапити на АЗС, воно проходить ретельні перевірки за ДСТУ. І якщо матимуться суттєві відхилення, то бензин відправлять постачальникові.

Найвідоміша і найпоширеніша система категоризації пального – за октановим числом. Параметр вказує на опірність бензину до детонації при певній мірі стиснення у камері згоряння. Чим вище октанове число має бензин, тим вищим є й ступінь стиснення, а отже, і двигун має працювати плавніше, рівномірно спалюючи паливно-повітряну суміш.

Бензин: опт

Купити бензин 92 можна на будь-якій АЗС. Що, в принципі, і роблять водії України. Найкраще купувати пальне на великих АЗС. У такому випадку є гарантія того, що до вашого баку потрапить якісне пальне. Великі мережі ретельно стежать за якістю продукції, що продається.

Але що робити, коли потрібно знайти оптового постачальника? Адже це – завдання не з легких. Особливо зараз, коли в Україні з’явилася величезна кількість постачальників, що продають сурогат.

Так як же вибрати того самого? На що варто звернути увагу?

Як мінімум, ці три пункти вже значно заощадять вам гроші та час.

Бензин 92 сьогодні можна оптом купити у компанії УНТК. Ми ретельно стежимо за якістю пального, маємо всі необхідні дозволи на роботу, а наш бензин має всі необхідні сертифікати та ліцензії як українського зразка, так і європейського. А це означає, що ви отримаєте бензин 92 найкращої якості за найприємнішими цінами. Крім того, для постійних клієнтів у нас завжди діють системи лояльності, тому ви зможете купувати бензин за ще нижчою вартістю.