Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

В Україні може масово з’явитися дизпаливо з США

28.09.2023

В Латвію доправили нову партію дизельного пального з США. За даними Консалтингової групи “А-95”, ця партія, обсягом 40 тисяч тонн, прибула зі Сполучених Штатів Америки на початку вересня. Найцікавіше те, що це вже третє поповнення запасів Латвії з американського дизпалива цього року. Судно Sea Caelum було завантажено на терміналі Marathon Garyville Refinery і вирушило до Риги, куди прибуло 10 вересня.

Цей енергетичний “гість” на латвійських берегах показує, наскільки глобальний ринок нафтопродуктів важливий і непередбачуваний. Попередній партії дизпалива вже надходили до Латвії з американського заводу Marathon у Геривілі, обсягом 33 тисяч тонн, і це сталося в середині літа, а основна частина цього пального була продана на українському ринку. За інформацією Консалтингової групи “А-95”, латвійські компанії доставили до України 19,3 тисяч тонн дизельного пального, яке мало сертифікат походження з США.

Також варто відзначити, що польські порти недавно прийняли значну партію американського дизпалива обсягом 173 тисяч тонн, яке було відвантажено з американських заводів. Ще одна партія, обсягом 37 тисяч тонн, відправлена з Marathon Valero Refinery, прибула 1 вересня на паливний термінал у Гдині. Це було оголошено компанією Unimot, яка володіє цим ресурсом.

Американське дизпаливо на українському ринку – це крок вперед в галузі нафтопродуктів. Але через доставку вартість заправки авто може бути космічною. Тож нагадуємо, що компанія УНТК займається доставкою бензину та дизелю оптом від європейських НПЗ. Якість підтверджуємо сертифікатами. Також ми маємо власний автопарк, тому доставляємо паливо у будь-яке місто України, навіть прифронтове. Мінімальний опт – від 15 000 літрів. Купити бензин оптом можно не тільки для власної АЗС, а й для малого бізнесу. Звертайтеся!

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д