Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Усе про бензин А-98

05.09.2021
98-2

98-3Щороку ціна на пальне в Україні незмінно зростає. Тому перед автомобілістами часто постає питання: яким пальним заправляти свого «залізного коня», аби заощадити, більше їздити і при цьому не завдати шкоди машині?

І чомусь багато хто починає думати, що якщо вони будуть заправляти свій автомобіль 98 бензином, то вони відразу вирішать всі свої проблеми. Адже це пальне є дорожчим, відповідно – якіснішим. Але це є НАЙПОШИРЕНІШОЮ ПОМИЛКОЮ. Насправді вартість 98 бензину висока не тому, що він краще, а тому, що в нього вище октанове число.

Якщо ви заправляєтеся на відомих заправках, які стежать за якістю пального і купують бензин у перевірених постачальників, то ви будете заправлятися якісним бензином незалежно від того, 92 він або 98.

Бензин 95 і 98: у чому відмінності?

Як ми вже сказали вище, основна відмінність 98 бензину від 95 – октанове число. У 98 бензині, ясна річ, воно є вищим, тому вартість такого пального буде вищою.
Октанове число – це, якщо говорити простими словами, здатність пального займатися при стисненні. Чим вищим є це число, тим менш займистим є бензин. Для порівняння, октанове число 98 бензину коливається в межах 12-14,5, а у 95 показник дорівнює 10-12,5. Різниця в тому, що пальне з вищим значенням відрізняється більш повільним згорянням. Але не кожному автомобілю це в плюс. Для машин з недостатньою для нового пального продуктивністю 98 буде тільки на шкоду.

Особливості виробництва 98 бензину

98 бензин створюється шляхом додавання кисню до пального. За рахунок цього бензин не98-1 так швидко згоряє. Відповідно ви їздите більш економно.

Деякі автолюбителі впевнені, що можна заощадити ще більше, розбавляючи бензин спиртом у певних пропорціях. Це загрожує тим, що пальне втрачає калорійність, а двигуни автомобілів поки не навчилися відокремлювати спирт від пального. Найменше, що вам загрожує – поломка двигуна. Найбільше – аварія.

Тому, аби не ризикувати своїм здоров’ям, безпекою та грошима, краще взагалі не розбавляти самостійно бензин.

 

Де купити 98 бензин в Україні?

Цей вид пального продається практично на всіх великих АЗС. Тому з пошуком цього виду пального не має виникнути складнощів. Головне – вибирайте перевірені місця. У спробах заощадити ви можете заливати неякісне пальне. В результаті це призведе до поломок і, відповідно, зайвих витрат.

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д