Українці після 24 лютого почали менше користуватися власними авто

15.06.2024
Українці після 24 лютого почали менше користуватися власними авто

С початком війни на території нашої держави українці почали менше користуватися власними авто. Майже 65% громадян стали менше користуватися авто, а 15% зовсім відмовилися від нього. Про це свідчить опитування Youkraina.

Згідно з опитуванням, основною причиною зменшення частоти користування автомобілем є стрімкий ріст цін на пальне. На це вказало 77% опитаних. Серед топ-причин також труднощі з купівлею пального або ж відсутність потреби в пересуванні на авто (41%).

Також є відсоток людей, у яких останнім часом авто взагалі відмовлялося працювати через поломки. А найцікавіше, що вони нікуди далеко не виїжджали, постійно перевіряли свій автомобіль у сервісних центрах, але «металевий кінь» все одно ламався.

І як би не хотілося у це вірити, але все це відбувається через використання неякісного пального. Так, саме у такий час є АЗС, які самостійно мішають пальне, і яке потім покупають українці по і без цього високій ціні.

Війна змусила деякі підприємства вивести всі свої активи та повністю закрити бізнес. В першу чергу це почули на собі працівники нафтогазової та паливної галузей. Країна ще не встигла повністю перейти на військову економіку, тому деякі поставки йдуть дуже довго. В першу чергу це стосується палива.

Через це власники АЗС, щоб не закривати свої точки, беруть якісний бензин та розбавляють його іншими речовинами. Через це вони продають менше палива, але заробляють при цьому набагато більше. Ну, а через це постійно ламається ваша автівка.

Як цього уникнути? Дуже просто! Заправлятися на мережевих АЗС. Це по-перше. По-друге – користуватися послугами УНТК Україна. Ми вже більше 20 років займаємося доставкою палива на територію України. Зараз ми доставляємо паливо з Європейських країн (Болгарія, Румунія, Польща, Молдова та багато інших). Це паливо має європейську якість, тому ваша автівка буде дякувати вам довгою та м’якою роботою.  Працюємо з АЗС, будівельними, дорожніми, а також господарськими напрямками. Доставляємо паливо в усі куточки України точно в час, так як маємо власний автопарк. Можна зустріти УНТК у Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, Дніпрі  та інших містах нашої країни. Для кожного клієнта маємо власну систему знижок. Доставляємо бензин та дизель малим оптом.

Користуйтеся тільки найкращим разом з компанією УНТК!