У чому ключова перевага УНТК в порівнянні з іншими постачальниками?

15.06.2024
У чому ключова перевага УНТК в порівнянні з іншими постачальниками?

На українському ринку на сьогоднішній день величезна кількість постачальників, які займаються поставками палива на територію України. Після кризи 24 лютого багато компаній зупинили роботу, а ті, хто залишився, перейшли на співпрацю тільки з великими АЗС-мережами. Малий бізнес залишився за бортом. Особливо зараз, коли по всій країні проблеми з електроенергією і приватний бізнес в паніці носиться по заправках і скуповує паливо для генераторів. І його ще не на кожній АЗС продають. Ось і виходить, що малий бізнес не витримує і закривається, що позначається на економіці нашої країни.

Ключова перевага УНТК – ми  працюємо з малим бізнесом. Приватна АЗС, мережа супермаркетів, що працюють на генераторах, кафе і кав’ярні, приватні сільськогосподарські угіддя і т.д. Мінімальне замовлення становить 15 000 літрів, а максимальний термін доставки бензину або дизеля в найдальшу точку України – 3 дні. Також присутній самовивіз.

Тому займайтеся розвитком власного бізнесу і його масштабуванням, поки ми будемо забезпечувати вас якісним паливом для ваших цілей.

Поставляємо пальне безпосередньо з країн ЄС. Воно відповідає всім міжнародним нормам і стандартам якості, тому ваша техніка буде працювати без перебоїв.

Дізнатися більш детальну інформацію про доставку ви можете по телефону, на нашому сайті або в Телеграмі.