Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Сучасні барвники пального

01.12.2021
color_fuel

Ви хоч раз купували пальне, наприклад, синього кольору? Чи яскраво-жовтогарячого? А якби побачили таке пальне, то купили б чи поїхали на іншу АЗС? Яскраві красиві кольори пального й досі викликають у людей шок та нерозуміння. Що ж ТАКЕ додають у пальне та як змінюються його фізичні властивості? Давайте розбиратися.

Які барвники для пального бувають?

Сьогодні барвників для пального просто безліч. Вони бувають рідкі та порошкові. Причому color_fuel1порошкові є значно складнішими, хоча й дешевими. Проте сьогодні вже практично не використовуються. Великою популярністю користуються рідкі барвники – сольвенти. Вони швидко розподіляються всім обсягом пального й помітні навіть за дуже низької концентрації.

Пігмент, що фарбує, може бути будь-яким: синім, червоним, жовтим, зеленим, жовтогарячим тощо. А якщо змішати барвники у правильних пропорціях, то можна отримати більш глибокий колір пального або новий відтінок.

 

Розрізняються барвники і за виробником, а також за маркуванням пального. Вони бувають:

  • Solvent Yellow 124;
  • Violet Carburex;
  • Solvent Red 26 і т.д.

 

Сьогодні застосовують нешкідливі барвники, тому вони не є небезпечними для природи або людини.

 

Навіщо взагалі потрібні барвники для пального?

Насправді все дуже просто. Колір допомагає виділити нафтопродукт візуально, без лабораторногоcolor_fuel2 аналізу. Наприклад, в СРСР етильований бензин хоч і застосовувався, однак становив підвищену небезпеку. Тому червоним кольором можна виділяти те пальне, яке потребує додаткових заходів безпеки.

Виробники пального за допомогою кольору можуть розділяти ПММ різних сортів і класів. Або ж, наприклад, надати своїм продуктам певного фірмового кольору.

Як ви зрозуміли, фарба не несе жодної небезпеки для пального, не є небезпечною для оточуючих і не змінює фізичних та хімічних властивостей пального. Найчастіше вона виступає маркером для класифікації різних сортів і класів.

Нагадуємо вам, що в нас ви завжди можете купити пальне для своїх потреб. Компанія «УНТК» співпрацює лише з перевіреними постачальниками, тому ви завжди будете впевнені у якості пального.

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д