Розбавлене паливо в Україні: як цього уникнути?

15.06.2024
Розбавлене паливо в Україні: як цього уникнути?

Через ситуацію, що склалася на території нашої країни, дуже багато сфер бізнесу почали відверто псуватися. Паніка, страх, переїзди, масове звільнення – все це сприяє більше хаусу, ніж спокою. Саме з цієї причини власники бізнесу (не всі, але таких багато) вирішили: «Контроль зараз мінімальний, в країні у багатьох паніка, тому саме час заощадити і заробити трохи більше, ніж зазвичай». Як ви розумієте, далеко не всі намагаються збільшити середній чек шляхом поліпшення якості послуг або продуктів. Це означає, що якість якраз і стане гірше, але ціни при цьому сильно виростуть. Особливо зараз це торкнулося паливної сфери.

На жаль, останнім часом збільшилася кількість скарг на неякісне паливо. Через перебої з поставками ціни різко зросли, але деякі АЗС вирішили піти далі: замість того, щоб продавати якісні бензин і дизель, вони вирішили розбавити їх, і в результаті продали більше, заробили більше, але про клієнтів ніхто не подумав. І про репутацію свою теж ніхто не подумав.

Як підсумок: народ, і без того повалений в стрес, почав часто лагодити свої авто, витрачати більше грошей на їх обслуговування. Довіра до звичних мереж АЗС почала валитися. З’явився страх, що обманювати тепер будуть скрізь.

Ми засуджуємо подібну поведінку. Компанія УНТК закрилася на деякий час на початку всіх цих трагічних подій. Замість того, щоб поставляти АЗС і приватним підприємствам неякісне, розбавлене паливо, ми тимчасово припинили роботу, так як наша репутація нам важливіша.

В результаті цього компанія УНКТ в Україні за час перерви провела колосальну роботу: знайшла нових постачальників якісного палива і збільшила поставки. В результаті цього наші клієнти і клієнти наших клієнтів отримують якісні бензин і дизель, а їх авто та професійна техніка працюють краще, ніж швейцарський годинник.

Доречі, ми розширили мережу АЗС, з якими співпрацюємо, тому ще більше українців зможуть отримувати якісне європейське паливо.

Нагадаємо, що компанія УНТК Україна займається оптовими поставками палива по всій території нашої країни. Ми привеземо Вам бензин або дизель навіть в найменше селище на околиці міста.

Отримуйте тільки кращу якість!