Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Переваги співпраці з компанією УНТК

28.04.2023

Компанія УНТК – це перевірений часом і надійний постачальник нафтопродуктів гуртом. Ми спеціалізуємося на доставці якісних нафтопродуктів з Європи, таких як бензин, дизельне паливо і бітум.

Випереджаючи конкурентів, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки кращі продукти, забезпечуючи оптові поставки нафтопродуктів найвищої якості. Завдяки нашим європейським постачальникам нафтопродуктів, ми можемо гарантувати високий рівень якості та надійності кожної партії продукту.

Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр послуг, включаючи доставку нафтопродуктів оптом в будь-яку точку України. Наша компанія володіє власним транспортом і професійною командою логістів, що дозволяє нам забезпечувати швидку та надійну доставку продукції.

Наша компанія готова запропонувати вам вигідні умови для покупки нафтопродуктів оптом. Ви можете купити бензин, дизельне паливо, солярку і бітум за найвигіднішими цінами на ринку. Ми надаємо гнучку систему знижок, щоб наші клієнти могли заощадити ще більше.

Вибираючи компанію УНТК, Ви отримуєте гарантію якості, надійності та ефективності. Ми готові запропонувати нашим клієнтам кращі умови для покупки нафтопродуктів оптом і сподіваємося на довгострокове і взаємовигідне співробітництво.

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д