Компанія УНТК: хто ми такі і чим займаємося?

15.06.2024
Компанія УНТК: хто ми такі і чим займаємося?

Зазвичай суспільство не замислюється, що звідки береться. Ну, наприклад, яка різниця, де росла пшениця, з якої зроблен ваш хліб, правильно? Те ж саме стосується і інших речей: як в будинок надходить електрика, хто приганяє машини в країну, звідки береться бітум для асфальту і багато іншого. Все це є, але звідки воно прийшло – та яка різниця?

Компанія УНТК Україна є постачальниками палива на територію України. Наше ключове завдання – забезпечити наших клієнтів якісними бензином і дизелем, щоб їх техніка працювала довгі роки.

Доречі, про клієнтів. Ми працюємо як з АЗС, так і з приватними сільськогосподарчими та будівельними компаніями. Для того, щоб фермер прибрав ціле поле врожаю, йому потрібна величезна кількість палива, яке купувати на заправці дуже дорого. І тут на допомогу приходимо ми, поставляючи угіддям необхідне їм паливо в потрібних кількостях за оптовою ціною.

Ми працюємо безпосередньо з європейськими постачальниками, а всі види палива, що поставляються, мають усі необхідні сертифікати якості, тому компанія вже багато років впевнено себе почуває на українському паливному ринку.

Наша мета – забезпечити всіх бажаючих якісними бензином та дизелем. Задоволений і щасливий клієнт не піде до конкурентів, тому нам важливо, щоб споживач залишився задоволеним.

Українська нафтотрейдингова компанія доставляє паливо по всій Україні. Тому зустріти бензовози УНТК можна у Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Одессi, Харкові та інших містах нашої країни. У нас власні бензовози, тому ми привеземо Вам бензин, соляру або дизель в обумовлений час. Затримок з нашого боку не буває.

Вибирайте для себе тільки найкраще!