Індія поспішає укласти довгострокові контракти на поставку СПГ, щоб знизити кількість вживаного вугілля

15.06.2024
Індія поспішає укласти довгострокові контракти на поставку СПГ, щоб знизити кількість вживаного вугілля

Про це повідомляє Bloomberg. Petronet LNG Ltd., найбільший імпортер скрапленого природного газу, заявив, що планує забезпечити додаткові 12 мільйонів тонн до тієї кількості газу, яку країна закуповує на рік. Це дозволить на 15% знизити споживання вугілля, але при цьому наростити власне виробництво і зробити свою економіку більш стабільною.

Раніше прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді заявив, що проект розрахований до 2030 року. За цей час планується повністю перерозподілити газ і забезпечити Нью-Делі процвітання на багато років вперед.

Однак країна зіткнеться і з проблемами. Зокрема, Індію чекатиме конкуренція, так як інші світові компанії також планують укладати довгострокові проекти, щоб скоротити свій вплив на волатильність ринку, через яку в минулому році була криза, що в наслідок призвело до різкого стрибка спотових цін на СПГ.

На даний момент найбільшими постачальниками СПГ в Індію є ОАЕ і Росія. Нагадаємо, що компанія УНТК є одним з найбільших нафтотрейдерів в Україні, і забезпечує якісним паливом не тільки АЗС, але і усі види бізнесу. Поки Індія планує закупівлі СПГ, ми пропонуємо вам бензин і дизель високої якості, що відповідає всім міжнародним нормам. Купити бензин оптом в Україні ви можете у нас на сайті, залишивши заявку будь-яким зручним способом (в тому числі в месенджерах).