Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Експорт палива з портів росії впав до мінімуму минулого тижня

28.09.2023

Експортна активність нафтопродуктів із російських портів пережила зниження минулого тижня, досягнувши найнижчого рівня за останні три місяці. Зменшення обсягів відправлень дизпалива та газойлів становило 30% порівняно з попереднім тижнем, і загальний обсяг становив 743 тис. тонн. За висновками Консалтингової групи “А-95”, ця ситуація відображає найнижчі показники в останні три місяці.

Основну роль у зменшенні обсягів експорту відіграла скорочення перевалки дистилятів в порту Приморська. Минулого тижня відправлення з терміналів цього балтійського порту знизилися з 473 тис. тонн до 217 тис. тонн. Чорноморські російські порти також спостерігали зменшення, з 408 тис. тонн до 360 тис. тонн.

Раніше відомо було, що трейдери передбачали зниження обсягів експорту дистилятів у вересні, з 1,57 млн тонн до 1,08 млн тонн, через початок осіннього сезону ремонтів на НПЗ та зростаючого внутрішнього попиту. Основний обсяг відправлень пального з порту Приморськ здійснюється за допомогою трубопровідних постачань нафтопродуктів по трубопроводу Транснєфті, який з’єднує НПЗ у Кстові (“Лукойл-Янос”), Ярославлі (“Славнєфть-Янос”) та Кірішах (“Кірішінєфтєоргсінтез”).

Слід зауважити, що в серпні з російських портів було відправлено 4,2 млн тонн дистилятів, при цьому 1,69 млн тонн цього обсягу було відвантажено з терміналів у приморську.

Наголосимо, що компанія УНТК, на відміну від РФ, не зменшила кількість поставок європейского палива своїм постійним клієнтам. У нас ви можете купити паливо оптом напряму від європейских НПЗ. Через це вартість палива менша, ніж якщо ви купляєте оптом у інших компаній, які співпрацюють з державними підприємствами. У нас є власний автопарк, тому доставляємо ваше замовлення у будь-яке місто, навіть прифронтове. Начало формы

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д