Ціни на АЗС будуть знижуватися: що чекає українців найближчим часом?

15.06.2024
Ціни на АЗС будуть знижуватися: що чекає українців найближчим часом?

Як Ви вже звернули увагу, ціни на АЗС почали поступово падати. На деяких АЗС просадка становить 50 копійок, а на деяких доходить до 3 гривень на 1 літрі. З чим це пов’язано і що очікує українців у майбутньому?

Прогноз робить наш аналітик Дмитро Боголюбов: «Ціна на нафтопродукти стабілізувалася по всьому світу. Серйозних катаклізмів, що впливають на видобуток нафти, не зафіксовано, про істотне зниження нафтовидобутку також не повідомлялося. На сьогоднішній день країни ЄС постачають ту кількість нафтопродуктів, яка дозволяє вчасно забезпечувати АЗС потрібною кількістю палива. До того ж зараз в Нафтогазі відбуваються кадрові зміни, які на даний момент вже позитивно вплинули на вартість бензину і дизеля, забезпечивши їх зниження. Крім того, ринок зараз «залитий» паливом, яке розкуповується куди в меншій кількості, ніж раніше (це пов’язано з евакуацією населення в інші країни), тому очікуємо, що вартість палива буде знижуватися».

Особливо сильно на собі це відчують ті, чия робота пов’язана з оптовими закупівлями пального. Нагадаємо, що ви можете замовити бензин і дизель малим оптом з доставкою по всій Україні в компанії УНТК. Працюємо з малим та великим оптом.