Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Чому клієнти обирають УНТК?

01.09.2022

На сьогоднішній день в Україні існує велика кількість нафтотрейдингових компаній. У всіх різні умови роботи, різні ціни і навіть якість палива, що доставляється. Так як вибрати ідеального постачальника палива?

В першу чергу, потрібно вивчити  усі компанії, які вас зацікавили: скільки років на ринку, хто є постійними клієнтами, які відгуки. Заглянути в соціальні мережі і подивитись, як компанії спілкуються з потенційними клієнтами. Зателефонувати їм і поспілкуватися особисто з представниками, отримати якийсь оффер. І тільки після цього можна робити висновки про компанію. Ну, а ми поки про себе розповімо.

Українська нафтотрейдингова компанія існує вже більше 15 років. За цей час ми увійшли у ТОП компаній лідерів на ринку за кількістю палива, що доставляється.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, тому можемо гарантувати високу якість пропонованого продукту. Всі нафтопродукти відповідають стандартам, зберігаються і транспортуються згідно з вимогами. Ми маємо усі необхідні дозволи та сертифікати якості. Замовляючи паливо в компанії УНТК, ви завжди отримаєте тільки кращу якість продукції.

Замовляючи у нас, ви гарантовано отримаєте нафтопродукти в обумовлений термін. У нас є власний автопарк, тому ми доставляємо нафтопродукти навіть у найменші населені пункти України точно в строк.

Вибір нафтопродуктів усіх видів і в різних обсягах. Ми поставляємо як дрібний опт, так і великий опт.

Українська нафтотрейдингова компанія поставляє продукцію з нафтобаз з Європи.

Доставку нафтопродуктів ми здійснюємо сучасними бензовозами, що дозволяє пропонувати потенційним покупцям найпривабливіші ціни.

Завдяки своїм прозорим умовам роботи, ми маємо величезну кількість задоволених клієнтів по всій Україні. Якщо ви на даний момент перебуваєте в пошуках нафтотрейдингової компанії, то компанія УНТК до ваших послуг.

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д