Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Які переваги отримують клієнти, які регулярно замовляють доставку бензину та дизеля з Європи до України?

31.05.2023

Купити бензин оптом – це завдання із зірочкою. Знайти постачальника, перевірити його документи, отримати сертифікати якості, переконатися в їхній автентичності, організувати доставку, орендувати/купити цистерну, оформити всі документи, знайти місце для зберігання палива – все це лише мала частина того, з чим можна зіткнутися при спробі купити бензин або дизель оптом з Європи. Тому, якщо у вас є бізнес, який потребує оптових поставок якісного бензину або дизеля, компанія УНТК до ваших послуг. Ми вже багато років займаємося поставками палива з Європи. Ось частина наших переваг, які ви отримуєте при регулярному співробітництві:

  1. Стабільність цін. Регулярні замовлення дозволяють отримувати стабільну ціну на паливо. Ми пропонуємо спеціальні ціни для наших постійних клієнтів. Це дозволяє економити вам і кінцевому споживачеві, якщо у вас, наприклад, є власна АЗС.
  2. Гнучкість у плануванні. Регулярні замовлення дозволять вам планувати свій бізнес і керувати запасами палива безпечним і ефективним способом. Це допомагає уникнути потреби терміново замовляти паливо, що може призвести до необхідності платити за доставку термінового замовлення.
  3. Неспинна поставка палива. Регулярні замовлення дозволять вам бути впевненими в тому, що у вас завжди буде достатня кількість палива. Це особливо важливо для компаній, які не можуть дозволити собі перерву у поставках бензину або дизеля.
  4. Зручність та економія часу. Регулярні замовлення дозволять вам заощадити час, оскільки вам не потрібно буде витрачати його на пошук нових постачальників палива. Крім того, регулярні замовлення можуть суттєво знизити витрати на логістику та доставку.

Компанія УНТК займається поставками дизеля оптом, бензину, а також бітуму з країн Європи і пропонує своїм оптовим клієнтам приємні ціни і високу якість продукції. Регулярні замовлення у нас гарантують безперебійну поставку палива, стабільність цін і високу якість продукції, оскільки ми співпрацюємо з офіційними європейськими постачальниками. Будь-яка перевірка палива покаже його високу якість, відповідно, ви отримаєте своє оптове замовлення вчасно і за приємними цінами.

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д