Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Як зберігати дизпаливо та бензин у каністрах вдома? Поради експертів

28.11.2022
xran2

У світі останніх подій наявність вдома 1-2-3 каністр пального стала чимось потрібним. Люди наразі скуповують все: бензин, дизель, соляру. Багато хто діє з принципу: «а раптом завтра заправки знову порожніми будуть?». Інші закуповуються пальним для майбутньої роботи генератора. Та й менталітет у нас такий: нехай краще буде більше, ніж потім бігати стрімголов у пошуках літра бензину чи дизпалива.

Але тут постає питання: а як правильно зберігати пальне? У всього ж є свій термін придатності, а той самий дизель у каністрі або, що ще гірше, у пластиковій прозорій п’ятилітровій пляшці, має свої температурні режими, вологість і т.д.

Якщо ви купили пару каністр палива, то ловіть кілька корисних порад, які допоможуть вам не тільки мати пальне на «чорний день», а й зберегти його якість.

Насамперед потрібно зрозуміти, для яких цілей буде використовуватися паливо. Якщо для заправки авто, то таке зберігання – далеко не найкращий варіант, так як якість дизеля, наприклад, ставатиме гіршою. А ось для роботи генераторів цілком підійде.

  • Бензин та дизпаливо зберігаємо виключно у каністрах. Жодних прозорих пляшок або банок. Не можна, щоб на пальне потрапляли прямі сонячні промені.
  • Запасіться присадками для дизпалива. Якщо у складі бензину міститься спирт, то у складі дизеля – парафіни, що кристалізуються під впливом холоду. За вікном – кінець осені, а опалення у гаражах у більшості немає. Тому запасіться присадками. Вони продаються у автомобільних магазинах. Використовувати їх потрібно перед застосуванням пального. З їх допомогою кристали розійдуться, а не осядуть на дні двигуна.
  • Купуйте лише заводський бензин. Якщо АЗС, на якій ви купили каністру, стежить за якістю своєї продукції та працює із заводами, а не хімічними лабораторіями, то в такому разі бензин може рік зберігатись у каністрі без втрати якості. При різких перепадах температури він може втратити 1-2 октанових числа, проте на роботі генератора це ніяк не позначиться.

Заправляти свій автомобіль пальним, яке тривалий час стояло в гаражі під столом – не рекомендується, якщо у вас немає планів змінити машину.

Нагадаємо, що в компанії УНТК ви можете купити бензин оптом. Працюємо як з великим, так і з малим оптом. Поставляємо пальне з Європи. Доставимо дизпаливо, соляру та бензин у будь-яку точку України. Маємо власні бензовози, тож паливо приїжджатиме завжди вчасно.

Читайте також: Де знайти якісне паливо в Україні: вчені провели експеримент

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д