Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Як перевірити якість доставленого бензину та дизеля з Європи до України

31.05.2023

При отриманні поставки бензину або дизеля з Європи до України важливо переконатися в їх якості, оскільки низько якісне паливо може негативно вплинути на роботу двигунів та спричинити серйозні проблеми. Нижче ми розглянемо кілька способів перевірки якості поставленого палива. І ні, тут нічого не буде про сертифікати та ліцензії.

  1. Хімічний аналіз. Хімічний аналіз може визначити вміст різних елементів у паливі, таких як сірка, октанове/цетанове число, масова частина води, фракційний склад. Існує багато лабораторій, які можуть провести такий аналіз.
  2. Визначення кольору. Колір палива може вказувати на його якість. Звичайний колір дизельного палива – світло-жовтий або зеленувато-жовтий, а бензину – безкольоровий. Якщо колір палива суттєво відрізняється від вказаних, це може бути ознакою забруднення або хімічної суміші.
  3. Визначення щільності. Щільність палива також може вказувати на його якість. Щільність повинна бути в межах норми, яка залежить від типу палива. Перевірити її можна також у лабораторії.
  4. Оцінка запаху. Звичайне паливо не повинно мати сильного запаху. Якщо запах занадто сильний або незвичайний, це може свідчити про забруднення або додавання домішок.

Компанія УНТК є надійним постачальником бензину та дизеля оптом з Європи до України. Ми гарантуємо якість та відповідність палива всім необхідним нормам та правилам. Наша компанія має багаторічний досвід у організації перевезень палива та пропонує нашим клієнтам високоякісний сервіс з доставки палива. Ми співпрацюємо з оптовими покупцями, пропонуючи приємні ціни та готові запропонувати індивідуальні умови співпраці. Ми також позитивно ставимося до перевірок якості палива, оскільки маємо впевненість в його якості і знаємо, що результати будуть відмінними. Якщо вам потрібно купити оптом бензин або дизель – звертайтесь!

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д