Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Врятували кав’ярню в Закарпатті під час блекауту

30.12.2022

Хочу залишити відгук про роботу компанії УНТК. У мене своя мережа кав’ярень на Закарпатті. Зима – самий сезон: багато туристів, іноземців, багато хто приїжджає Новий рік та Різдво відзначати. Кава з імбирним пряником – це один із самих ходових товарів.

Останнім часом ми маємо проблеми з електроенергією. Раніше завжди все було стабільно, зараз взагалі не вгадаєш: уночі є світло, вдень немає, увечері лише кілька годин. Такими темпами можна було просто закривати кав’ярні та згортати бізнес.

На одній із точок ми поставили генератор. Він тягнув міні-холодильник, світло, кавоварку, насос для води. Проблема була вирішена. Тільки-но з’явилася нова – відсутність палива на заправках. А деякі взагалі не дозволяли купувати бензин або дизель у каністрах. Можна було лише залити автомобільний бак. Зливати постійно з бака було незручно. Подумавши трохи, ми купили генератори ще для 4 своїх точок. Літак було купити дешевше, ніж генератори в Україні.

Одну справу зробили, лишилося знайти постачальника бензину. Знайомий порадив знайти нафтотрейдера, який нам привозитиме нафтопродукти. Якось на АЗС вони з’являються, може й нам привезуть. Знайшли кілька компаній, зателефонували. Нам відмовили. Бізнес надто маленький.

УНТК зателефонували в останній момент. Усі обговорили. Вони погодилися привезти нам маленьку партію бензину – 15 000 л. Ми самі були здивовані, але справді нам все привезли. І ціна була адекватною, ще й знижку зробили, оскільки перше замовлення. Бензин нормальний, насамперед машину заправили. Генератори взагалі чудово працювали. Нам тепер ніякий блекаут не страшний. А найголовніше, що наші конкуренти досі працюють залежно від електроенергії.

Дякую УНТК, що дозволили нам збільшити продаж. Тепер завжди у них купуємо паливо. Навіть спеціальну діжу для цього купили.

Читайте також: Як зберігати дизпаливо та бензин у каністрах вдома? Поради експертів

#купитидизельоптом, #українапідчасблекауту, #купитипаливооптом, #купитипаливоукраїна

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д