Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Талони на дизель: що це таке і як заправляти авто без цього ноу-хау

28.11.2022
bz vc dz

Ситуація в країні з кожним місяцем стає дедалі гіршою. Особливо це стосується прифронтових міст. Насамперед неприємні зміни стосуються саме енергетичної сфери. Регулярні відключення електроенергії змушують людей купувати генератори. Через бойові дії виникають проблеми з логістикою. І насамперед населення України відчуває на собі обмеження у паливній сфері. До того ж, народ піддається паніці, внаслідок чого скуповують все пальне на АЗС. Впоратися з цим складно, тому багато заправок починають обслуговувати автомобілістів по талонах.

Талони зазвичай одержують державні авто: карети швидкої допомоги, пожежні автомобілі, поліцейські тощо. Особливо підприємливі громадяни продають ці талони друзям і знайомим.

Що ж робити у ситуації, коли на АЗС заправитися не можна, а талонів на дизель немає? Ловіть кілька порад.

  1. Перестаньте скуповувати все пальне поспіль. Через такі «нальоти» на АЗС виникають проблеми з відсутністю палива. Воно завозиться на територію нашої країни. Так, не так часто, як хотілося б, проте цього вистачає для забезпечення населення бензином та дизелем.
  2. Покажіть заправки, які знаходяться з вами в окрузі, наші контакти.

Компанія УНТК займається постачанням пального на територію України. Працюємо як з АЗС, так і з невеликим приватним бізнесом. Маємо власний автопарк, тому в чітко визначений термін привеземо вам дизпаливо, бензин чи солярку. Все пальне йде з Європи, має всі необхідні сертифікати якості та відповідає ДСТУ.

Поки всі заправки простоюватимуть через порожні баки, ви завжди матимете потік клієнтів і регулярні поставки.

Читайте також: Купити дизельне паливо в Україні: де, скільки і яке?

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д