Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Особливості доставки палива з Європи до України: що варто знати?

31.05.2023

Доставка бензину та дизеля з Європи до України – складний і працездатний процес. Вартість доставки залежить від багатьох факторів, включаючи відстань, валютний курс, митні збори, вартість палива та багато інших. Одним з основних факторів, що впливають на вартість доставки, є відстань між країнами. Чим більша відстань між Україною та країною Європи, тим вища вартість доставки. Крім того, на вартість впливають митні збори, які можуть значно збільшити вартість палива.

Другим фактором, що впливає на вартість, є валютний курс. Під час коливань валютного курсу ціна може значно змінюватися. Це особливо важливо для України, де ціна на паливо залежить від курсу долара.

Третім фактором, що впливає на вартість, є вартість самого палива. Ціна на нього може значно змінюватися залежно від ринкових умов та попиту. У такому випадку компанії, що займаються доставкою та реалізацією бензину та дизеля оптом, змушені підвищувати ціни на доставку, щоб компенсувати зростання вартості самого палива.

Також варто враховувати, що додаткові послуги, такі як страхування вантажу, можуть вплинути на вартість доставки. Але як можна зекономити на доставці палива?

Один із способів – замовляти його у великих кількостях, щоб отримати оптову ціну. Також можна спробувати знайти компанії, що пропонують знижки на доставку палива при замовленні протягом певного періоду часу.

Компанія УНТК займається оптовим продажем палива. В нас ви можете придбати нафтопродукти оптом з доставкою з Європи. Оскільки ми працюємо безпосередньо з постачальниками, ми пропонуємо нашим клієнтам найоптимальніші ціни на ринку. Бензин та дизель повністю відповідають всім європейським стандартам та нормам якості. Ми надаємо усі необхідні сертифікати якості за запитом і пропонуємо умови доставки, які вам підходять.

Нехай ваш бізнес розвивається з якісним паливом від компанії УНТК! Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші послуги та особисті умови співпраці для постійних клієнтів.

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д