Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Набридло вести бізнес без світла, а клієнти в темряві крадуть товар? Вихід є!

28.11.2022
bz vc dz 1

На даний момент Київ, як і інші області Центральної України, страждає від проблем з електропостачанням. Якщо раніше віялові відключення були строго за графіком, то зараз вони відбуваються у будь-який час. Особливо через такі перепади страждають продуктові магазини і супермаркети. Генератори справляються з роботою, але повністю забезпечити електрикою велику торгову площу не виходить. Пов’язано це все з високими цінами на дизель і бензин, на яких, власне, і працюють генератори.

У нас є рішення вашої проблеми. Компанія УНТК займається поставками дизпалива, бензину і солярки великим і дрібним оптом. У нас власні бензовози, завдяки яким ви будете отримувати пальне точно в строк. При покупці оптом у нас діють знижки та спеціальні пропозиції. У зв’язку з важкою ситуацією в країні, ми – одні з небагатьох, хто не підняв ціни на свої послуги в кілька разів.

Завдяки регулярним поставкам, генератори будуть працювати постійно. В результаті Ваш товар залишиться свіжим. Крім того, це дозволить уникнути крадіжок серед покупців.

Працюємо по всій Україні. Привеземо бензин дрібним і великим оптом в будь-яке місто, населений пункт і село України.

Досить стояти в черзі на АЗС або шукати постачальників, які ще будуть думати, куди краще відвезти дизель – вам або мережі побільше. У вас буде власний постачальник, з яким ніколи не буде проблем.

Читайте також: Українці після 24 лютого почали менше користуватися власними авто

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д