Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Купити дизельне паливо в Україні: де, скільки і яке?

28.11.2022

Дизельне паливо останнім часом користується успіхом. По-перше, воно більш економічне, ніж бензин. Тому його вистачає на довгий час. По-друге, більшість генераторів працює саме від дизпалива, а останнім часом покупка генераторів – необхідність. Тому дизелю приділяється така увага.

Раніше цей вид палива продавала нашій країні Білорусь, але останнім часом наш сусід перейшов на сторону РФ, тому із Мінськом припинилися майже всі контакти. Зараз паливо нам постачають наші європейські друзі, зокрема країни Прибалтики, Фінляндія, Болгарія, Греція та інші. Але українські компанії постійно знаходять нових поставників палива. Це допомагає перекривати недостачу бензину і дизелю, та тримати ціни на одному рівні.

На сьогоднішній  день WOG почали поставляти арктичний дизель із Польщі. Він має 2 клас якості і витримує температуру до -35 градусів по Цельсію. У нашій країні така холодна зима буває дуже рідко, але в цьому році треба турбуватися не тільки про авто, а й про тих, у кого не буде взимку опалення та електроенергії.

Генератори добре працюють на такому арктичному паливі, тому його можна використовувати як для обігріву будинків, так і в закладах. Також воно підходить і для автівок.

Якщо зараз ви думаєте, де все ж таки купити дизельне паливо в Україні, то компанія УНТК до ваших послуг. Ми продаємо паливо оптом: бензин, дизельне паливо, соляра. Працюємо як з АЗС, так і з малим бізнесом. Доставляємо паливо в усі міста та села. Маємо власний автопарк, тому ваш заказ приїде вчасно і в повному обсязі. Досить шукати талони на дизель! Користуйтеся якісним європейським паливом вже зараз! Працюємо навіть з малим оптом.

Читайте також: Розбавлене паливо в Україні: як цього уникнути?

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д