Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Китай цього року вводить в експлуатацію другий СПГ-термінал

27.08.2023

У Китаї цього року нарешті пускають в експлуатацію свій другий термінал зі скрапленого природного газу (СПГ). Підприємство Zhejiang Energy Group отримало перший вантаж СПГ на новому терміналі у Веньчжоу, що відкриває шлях для роботи цього важливого об’єкта. Термінал готовий приймати до 3 мільйонів тонн СПГ на рік. Це стає другим СПГ-терміналом, який вводиться в дію в Китаї у 2023 році і загалом 26-м у країні. Запуск СПГ-терміналу у Веньчжоу зазнав затримок через бюрократичні формальності та природні негоди.

Проєкт терміналу був спільним підприємством Zhejiang Energy (51%), державної компанії Sinopec (41%) та місцевої підприємницької організації Wenzhou Xiaomen Island Investment Development Co. (8%). Однак, тільки Zhejiang Energy має право на експлуатацію терміналу. Його потужність дозволяє приймати до 3 мільйонів тонн СПГ на рік, а ємність зберігання складає 1,08 мільярдів кубометрів. Термінал обладнаний доком для прийому СПГ-возів об’ємом від 30 до 266 тисяч кубічних метрів та чотирма резервуарами на 200 тисяч кубічних метрів кожен.

Зараз Zhejiang Energy виступає важливим постачальником енергії в провінції Чжецзян, маючи значну мережу газопроводів протяжністю понад 1 800 кілометрів, 72 газові станції на рівні провінції та 27 міських газових компаній.

Не відходячи від енергетичної сфери, компанія УНТК також має свою діяльність. Ми спеціалізуємось на оптовій доставці бензину АІ-95 та дизельного пального з країн Європи. Наші послуги допомагають задовольнити потреби на ринку пального в Україні, забезпечуючи клієнтів якісним пальним за конкурентною ціною.

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д