Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Поширив свій бізнес завдяки УНТК

25.01.2023

Кожен день в Україні – то є якась гра на виживання. Але попри все наші громадяни ходять на роботу, роблять покупки, одружуються та народжують дітей. Я вирішив піти тим же шляхом, що і інші. Тільки не народжувати дітей, а розвивати свій бізнес.

У мене є невелика АЗС в Одеській області. Конкурувати с сітьовими гігантами я не можу, але можу завжди заправити вашу автівку, бо вже давно співпрацюю з УНТК. Навіть коли в країні була криза, на моїй заправці завжди було пальне.

Зараз в Одесі та області постійні відключення світла. Майже кожен день ДТЕК попереджає, що в них аварійні відключення. Через це громадяни почали масово купувати генератори. Без них зараз не працює жоден супермаркет, магазин або ТЦ. Але пальне дуже виросло в ціні. І не всі заправки дозволяють заливати бензин або дизель у свою тару, окрім авто.

На моїй АЗС це дозволяється робити. Постійним покупцям кварталу, де знаходиться моя станція, я ще й знижки роблю. Тому у мене постійна черга з робітників найближчих магазинів та салонів краси. Дуже дякую за це компанії УНТК, які у найважчий час привозили мені паливо у найменшій кількості в той час, як інші постачальники мене ігнорували, бо був дуже малий заказ.

Зараз я планую відкрити ще одну АЗС, але вже у іншому районі Одеси, та планую замовляти у УНТК вже більше палива, ніж раніше. Величезне дякую УНТК Київ за цю можливість, і що допомогли мені в свій час!

Читайте також: Де придбати бензин в Україні?

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д