Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Купівля бензину оптом в Україні – як зменшити втрати від випаровування під час зберігання пального на АЗС

01.03.2024

Оптова купівля бензину з доставкою по всій Україні – запорука мінімізації втрат від випаровування пального при тривалому зберіганні на автозаправних станціях. Як правильно обрати постачальника та обладнання, щоб звести до мінімуму природний збиток бензину на АЗС?
В першу чергу, варто зупинити свій вибір на великому оптовому постачальнику пального, який має власний автопарк цистерн і склади зберігання. Наприклад, компанія УНТК реалізує весь спектр бензину та дизельного пального, закуповуючи його безпосередньо в Європі.
Інший важливий аспект – використання на АЗС сучасних резервуарів і обладнання для роздачі пального. Вони повинні виключати потрапляння повітря всередину ємкостей для зберігання бензину, а також мінімізувати контакт пального з повітрям під час заправки автомобілів. Герметичні резервуари з пониженим внутрішнім тиском дозволяють ефективно боротися із втратами від випаровування.
Крім того, важливо відстежувати рівень наповнення підземних ємкостей і своєчасно здійснювати оптові дозакупівлі бензину. Чим менше вільного простору над пальним у резервуарі, тим менше втрат від випаровування.
Дотримуючись цих нескладних рекомендацій при виборі постачальника та обладнання АЗС, можна суттєво оптимізувати витрати та підвищити рентабельність бізнесу.

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д